Oslava 20. výročí založení klubu: KK PSJ Jihlava 1997-2017

16.05.2017 10:49

Vážení sportovní přátelé, klubáci, fanoušci, příznivci jihlavských kuželek,

 

srdečně Vás všechny zveme na oslavu k příležitosti 20. výročí založení kuželkářského klubu PSJ Jihlava, která se uskuteční v sobotu 20. května 2017 na rekreační chatě Moravských kováren na Čeřínku. Prosím, čtěte dál pro podrobnější informace.

 

Místo konání: Rekreační areál Moravských kováren na Čeřínku; GPS 49°22'24.739"N, 15°26'23.786"E, odkaz na mapu.

Datum konání a zahájení: Příjezd je možný od sobotních dopoledních hodin. Hlavní program začne v sobotu ve 13:00; účast s dětmi je vítaná, program pro děti je možný už od 11:00.

Ubytování: Pro zájemce je možnost přespání v chatkách nebo na hlavní budově za 150,-/osoba/noc, nutností je vlastní spací pytel.

Občerstvení: Na sobotní odpoledne bude k dispozici grilované maso, pečivo, zelenina, drobné pochutiny. Pokud plánujete přijet dříve (pátek, sobota dopoledne) zajistěte si, prosím, vlastní jídlo a pití na tuto dobu. V místě nejsou žádné obchody. Naopak ve všech chatkách a hlavní budově je vlastní kuchyňka, kde se dá jídlo připravit. 

Pitný režim: Na sobotní odpoledne bude k dispozici čepované pívo, nealko nápoje, čaj a káva. Víno, míchané nápoje apod. si prosím přivezte vlastní.

Program: Na sobotní odpoledne jsou připraveny hry pro děti i dospělé. K dispozici bude nohejbalové hriště k uspořádání tradičního klubového turnaje a večer bude provázen kytarou a zpěvem trampových a klubových písní u táboráku. (Tímto zdravím všechny kamarády truckery).

Příspěvek: Na uspořádání akce a pronájem prostor se bude vybírat symbolický příspěvek 100,- nebo dobrovolně v jakékoliv výši :)

Různé: V místě konání je horší mobilní signál. Budete-li bloudit při hledání správné chaty můžete se obrátit na Valdu  607 225 487, stejně jako při jakýchkoliv jiných dotazech. Jakékoliv občerstvení ve formě buchet, šneků, rolád apod. je velmi vítané :)

 

Přijeďte a společně s námi vstupte do dalších dvaceti let!