Letní kuželkářská škola 2017 - zažij peklo!

05.09.2017 11:45

Letní kuželkářská škola 2017 - zažij peklo!

Připomínka posledních čtyř kurzů LKŠ.
 
V průběhu srpna proběhly na kuželně KK PSJ Jihlavy dva řádné a jeden mimořádný kurz Letní kuželkářské školy, pojďme se společně ohlédnout za jejich průběhem.
 

Mimořádný kurz pro dospělé aneb návrat legend

 
Dnes již legedny jihlavské kuželkářské školy.
 
Pro velký zájem o kurz pro dospělé jsme museli přistoupit k vytovření mimořádného kurzu, zaměřeného výhradně na kuželkářský trénink. Vzhledem k náplni kurzu ho mohli absolvovat pouze účastníci, kteří na LKŠ už byli a nepotřebovali plnou dávku teoretické průpravy. Zároveň jsme tímto krokem chtěli vyjádřit velký dík všem účastníkům kurzu za dlouholetou přízeň a podporu. Pro kladné ohlasy budeme uvažovat o standardizaci tohoto kurzu.
 

Kurz pro dospělé

Téměř plné složení kepmu pro dospělé.
 
Celkem dvacítku účastníků přilákala do Jihlavy LKŠ 2017. Pro 18. ročník jsme připravili i speciální náplň kurzu. Vedle standardní náplně (tréninky, přednášky) účastníci absolvovali i diskuze s hosty z kuželkářského prostředí. Čtvrteční podvečer vyplnila diskuze s viceprezidentem WNBA Petrem Vaňurou, který pohovořil na témata spojená s vrcholovými kuželkářskými akcemi, vysvětlil princip fungování bezňůrových stavěčů a přiblížil funfování reprezentace. V sobotu pak účastníci zažili coaching, když absolvovali diskuzi s lidským coachem Martinem Švorbou, který se zaměřil na motivační a psychickou přípravů hráče před hrou.
 

Kurz pro děti a mládež

Zelené peklo.
 
Celkem dvacet hráčů žákovského a dorosteneckého věku absolvovalo LKŠ. Během týdeního kurzu jsme navštívili laser game, Vodní ráj nebo jihlavské katakomby. V trenérských řadách jsme přivítali mistryni světa Nikču Portyšovou a jako hosté nás navštívili Honza Bína s Natálkou Topičovou. Během kurzu se mezi dětmi vytvořila skvělá parta, a letošní ročník patřil k nejlepším v celé historii LKŠ. Více legrace bude v připravovaném videu a prezentaci.
 
Fotografie ze všech kurzů naleznete zde.