Kurz pro dospělé

Účastníci LKŠ 2015 - kurz pro dospělé
 
 

Obecné informace

Veškeré níže uvedené informace jsou obecné, a mohou se měnit v každém aktuálním ročníku, proto, prosíme, sledujte pozvánku na aktuální ročník.
 

Pro koho je kurz určen

Kurz pro dospělé je přednostně určen pro hráče spadající do kategorie dospělí bez ohledu na výkonnostní stupeň. Kurzu se pravidelně účastní jak začínající, tak i pokročilí hráči. Mohou se ho účastnit jak amatérští hráči, tak hráči od krajských přeborů až po první ligu. Tento kurz je rovněž vhodný pro celé kuželkářské rodiny. Hlavními výhodami tohoto běhu je jeho časová flexibilita a individuální tréninky, které se přizpůsobí vždy výkonnosti a požadavkům daného hráče.
 

Program kurzu - kuželky

První den kurzu zpravidla vychází na pracovní den. Příjezd je většinou řešen po individuální dohodě, jelikož spousta účastníků je ještě tento den v práci, nicméně platí sraz do 18:00 hodin. Po příjezdu čeká hráče první seznamovací trénink, během kterého si trenéři prohlédnou herní styl a udělají video. Následuje krátký pohovor o hráčských zkušenostech, o motivaci a cíli s jakým účastník na LKŠ přijel, aby si trenéři mohli udělat představu o hráčových schopnostech a v dalších dnech tomu přizpůsobili trénink. Po sjezdu všech účastníků následuje ubytování a poté oblíbené neformální posezení v nedalekém pivovaru, kde se probere vše důležité :)
 
Druhý den je již na pořadu trénink. Samotnému tréninku předchází společná rozcvička, s krátkou přednáškou o tom, jak se správně připravit na hru. Poté následuje klíčová přednáška o teorii herního stylu, kde se účastníci dozví několik možností, jak lze provádět kuželkářský hod, jaký herní styl vůbec zvolit. Tuto přednášku ještě doplňují ukázky hry světových hráčů. Následuje video rozbor všech účastníků, na kterých si hráč s trenéry ujasní, co se budou snažit opravovat a vylepšovat. Poté už přichází na řadu samotný trénink. Druhý den je zaměřený výhradně na technickou stránku hry. 
 
Třetí den je ve znamení tréninku hry do plných. Hráči si vyzkouší nejrůznější možnosti, jak lze pilovat trénink do velkých ulic. V závěru dne přichází společná přednáška na téma hry v dorážku a nastupování na jednotlivé figury.
 
Čtvrtý den pak přichází celodenní úsilí u hry v dorážku. Hráči si v tréninku vyzkouší nejrůznější figury a naučí se, jak trénovat jednotlivé kuželky a jak trénovat dorážku jako celek
 
Pátý den je den rozlučkový a v závěru kurzu si tak hráči vyzkouší některou z kuželkářských disciplín (60hs, 100hs, 120hs).
 
Souhrn:
  • hráč absolvuje minimálně 5 tréninků
  • všechny tréninky jsou přizpůsobeny individuálním potřebám (zdravotní stav, vlastní preference, výkonnost, ...)
  • možnost individuálních tréninků v případě volné kuželny
  • možnost vynechání tréninků
  • nepřetržitý dohled trenérů
  • diskuze a přednášky na jakékoliv kuželkářské téma, dle přání účastníků

 

Program kurzu - volný čas

Chápeme LKŠ jako dovolenou pro Vás všechny, kteří se jí účastníte. Proto se Vám snažíme vyjít vstříc ve všech ohledech. Během celého kurzu mají účastnici volný režim, který já vázán pouze časy jejich tréninků, případně přednášek. Vše tedy záleží na individuální dohodě, pokud budete chtít vynechat odpolední trénink a jít na výlet, není problém tomu vše přizpůsobit. Ve volném čase můžete navštívit bazén, který se nachází přímo v areálu kuželny, akvapark a další možnosti oddychu, jaké Jihlava nabízí.
 
Ukázka jihlavských sportovišť a relaxačních center:
 

Ubytování

Ubytování si zajišťuje účastník kurzu sám.
 
 

Strava

Stravu si zajišťuje po celou dobu kurzu účastník sám.
Účastníci kurzu pro dospělé 2017.