Forum

Nový web

Datum: 08.06.2017

Vložil: Valdes

Titulek: Článek v Jihlavském deníku

Přečtěte si nový článek v Jihlavském deníku, ve kterém se dozvíte jaké posily KK PSJ pro příští sezónu získal. Více v článku na hlavní stránce.

Datum: 30.12.2016

Vložil: Filda

Titulek: ČUS

ČUS JAK JE

Datum: 09.10.2016

Vložil: Havrdová Jitka

Titulek: Hraní kuželek

Dobrý den,
minulý týden jsem byla v restauraci na vaší kuželně a viděla jsem, že tam hraje hodně dětí. Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné přihlásit do kroužku kuželek našeho syna (10 let)? Ale je úplný začátečník a navíc má autismus, tak mu moc nesvědčí větší kolektiv, ale viděla jsem, že se tam děti střídali v malých skupinkách.

Ráda bych se zeptala, zda by bylo možné chodit, kolik by to stálo, co k tomu potřebuje atd..

Moc děkuji!

S přátelským pozdravem
Jitka Havrdová

Datum: 11.10.2016

Vložil: Tomáš Fürst

Titulek: Re: Hraní kuželek

Vážená paní Havrdová,
děti u nás v klubu hrají, nejedná se však o kroužek, ale o sport jako každý jiný, kde je nutné se pravidelně účastnit tréninků, ale i turnajů a dalších akcí.

Aktuálně nemáme bohužel žádné volné místo, nicméně i tak mě, prosím, kontaktujte (728 455 933). Váš syn si může přijít kuželky vyzkoušet - u většiny takto malých dětí se stává, že neunesou kouli v jedné ruce a je nejdříve nutné např. půl roku posilovat a pak teprve začít hrát. Pokud by to byl i Váš případ, tak by vůbec nevadilo, že máme zrovna plno, mohl by se doma připravovat a až by se nějaké místo uvolnilo, tak by začal hrát.

Co se týče toho autismu, tréninky sice probíhají v malých skupinkách, ale na turnajích se pak schází větší množství hráčů. Nevím, jakou poruchu autistického spektra má konkrétně Vás syn, osobně jsem se několikrát setkal s dětmi s Aspergerovým syndromem a reálně si nedokážu představit, že by některé z nich hrálo kuželky, u kterých je základem schopnost koncentrace (tu autisté většinou nemají). Ale pochopitelně je to u každého individuální.

Přeji hezký zbytek dne

T. Fürst

Datum: 24.09.2016

Vložil: Terka

Titulek: Soustředění

Letošní soustředění bylo nejlepší ze všech. A tak doufám že bude další takovéhle soustředění. A taky velké díky patří vsem organizátorům, kteří se na tom podíleli. Moc vám všem děkuji na nezapomenutelné soustředění.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek